GAMISPORT: sport zľava zniżki % Reebok

a1sport.pl » Akcesoria odżywianie » Energia » Amix CoffiTime ® 90 kapsułek

Amix CoffiTime ® 90 kapsułek

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego .. więcej

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 5 dni

Cena z VAT58
Pierwotna cena
64

Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Są dni, kiedy dosłownie "zmusza" go do praktyki? Czasami jesteś tak zmęczony, że lepiej usiąść na telewizorze? Wypróbuj nową firmę Amix ™ CoffiTime ®. Długoterminowe warunki badania skuteczne używki (głównie oparte na kofeinę) był produkt, który w pełni "akcja", a tym samym uzyskać entuzjazm trwa znacznie dłużej niż w przypadku kofeiny. Odpowiednie jako "nutraceutycznych" dla kierowcy.

Bardzo skuteczne synergiczne połączenie efektywnej opartej pobudzający uwalnianie kofeiny - rozszerzonym. Stymulacja energii Obsługa pomaga eliminować zmęczenie, poprawia koncentrację na wydajność i promuje aktywność umysłową.

Amix ™ CoffiTime ® jest kompleksem ekstraktu guarany, zielonej herbaty, yerba mate z dodatkiem kofeiny i tauryny.

Zalecane dawkowanie:
dawka to jedna kapsułka około 45 minut przed treningiem.

Składniki:
ekstrakt guarany, kofeina, kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenku tytanu), ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt Yerba Mate, tauryna, stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza (Methocel ®), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu

Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących oraz osób wrażliwych na kofeinę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Uwaga! Zawiera kofeinę, nie jest odpowiedni dla sportowców zarejestrowane. Zużywają więcej niż min. 4 godziny przed snem! Całkowita objętość w kapsułce jest 200mg kofeiny! Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.

dostępność: 5 dni

więcej marki Amix

Polecamy do przeczytania

Kontakt

A1SPORT
Wolności 7
43-440
Goleszów

telefon:
mobil: +420 725 698 888
email: sklep@a1sport.pl