GAMISPORT: sport zľava zniżki % Reebok

Pytania

Ile wynosi opłata pocztowa?

Cena, za jaką zamawiasz produkt to cena końcowa, nie doliczamy już żadnego VAT-u ani niczego innego. Opłatę pocztową dolicza się zawsze przed zobowiązującym odesłaniem zamówienia.  Szczegółowo opisane formy transportu i opłat pocztowych.

Co konkretnie znaczy informacja "czas ekspedycji" produktu?

I nformuje o terminie, w jakim jesteśmy zdolni odebrać towar z magazynu, zapakować go i wysłać. Potem już zależy od Poczty Polskiej, w jakim terminie paczkę otrzymasz.

Jeszcze nie otrzymałem paczki, która miała nadejść już trzy dni temu, dlatego chciałbym zapytać jeśli nadejdzie i kiedy?

Ponownie powtarzamy, że ilość dni przy produkcie to tylko okres, w którym my jesteśmy w stanie podjąć produkt w magazynie, zapakować go i wysłać, reszta zależy od Poczty Polskiej. W momencie wysłania paczki otrzymasz e-mail, który poinformuje Cię o wysłaniu.

Mogę sobie towar obejrzeć gdzieś osobiście? Gdzie macie magazyn/sklep?

Magazyn oraz sklep stacjonarny znajdują się w Trzyńcu w Czechach - kontakty.

Jak postępować w przypadku wymiany rozmiaru?

W przypadku wymiany towaru prosimy o załączenie kopii faktury oraz napisania za jaki rozmiar(lub produkt) chcą państwo towar wymienić. W przypadku zwrotu towaru prosimy o napisanie nr.konta, gdzie mają być pieniądze zwrócone..

Gdzie wysłać wymianę lub reklamację?

Prosimy o zasłanie towaru na adres:
Gamisport-Miroslav Mara 
Misyjna 6 
Dzięgielów 
43-445

MACIE DALSZE PYTANIA??

Chętnie odpowiemy, wystarczy się zapytać...


Polecamy do przeczytania

Kontakt

A1SPORT
Wolności 7
43-440
Goleszów

telefon:
mobil: +420 725 698 888
email: sklep@a1sport.pl