GAMISPORT: sport zľava zniżki % Reebok

Kolekcja Adidas

Jak i kiedy to wszystko się zaczęło...

W pralni w latach 20. XX. wieku. Swoje pierwsze buty sportowe wyprodukował Adolf Dassler w niemieckiej Norymberdze w pralni swojej matki. W 1924 roku dołączył do niego jego brat Rudi i razem założyli firmę „Fabryka Butów Sportowych Braci Dassler”, przy czym kierowali się następującymi zasadami:

  • stworzenie najlepszego obuwia na potrzeby danego sportu 
  • ochrona sportowca przed kontuzją 
  • stworzenie wytrzymałego i jakościowego produktu. 

Idee te przyświecają działalności firmy Adidas po dziś dzień.

Sukcesy marki Adidas

  • W roku 1928 specjalistyczne obuwie „Dassler” zostało zaprezentowane na Igrzyskach Olimpijskich w Amsterdamie. 
  • W latach 40. bracia Dassler kończą współpracę – Rudi tworzy markę Puma, Adi zaś markę Adidas.
  • Również Czesi osiągają świetne sukcesy w butach Adidas - w roku 1952 Emil Zátopek w butach Adidas uzyskuje trzy złote medale.
  • Poszerzeniu produkcji o piłki towarzyszą kolejne sukcesy. Od roku 1970 Adidas jest oficjalnym dostawcą piłek na każdych mistrzostwach świata w piłce nożnej.

 

KOLEKCJA ADIDAS – tradycja, jakość, oryginalność

  • ADIDAS ORIGINALS

Kolekcja ta skupia się przede wszystkim na modzie i oryginalnym stylu, odzwierciedla zatem najnowsze trendy w modzie. Ubrania i obuwie Originals mają logo kończynki. W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne i niepowtarzalne buty, bluzy, kurtki, spodnie sportowe, koszulki, topy, szortya spodnie 3/4 i czapki. Oprócz ubrań i obuwia z tej kolekcji proponujemy też plecaki, torby sportowetorby damskie.

  • ADIDAS PERFORMANCE

Produkty z tej kolekcji przeznaczone są do aktywnego odpoczynku lub do najróżniejszych rodzajów sportów, przy czym na pierwszym miejscu dla firmy Adidas pozostają rozwój i innowacja technologii. Swoimi produktami Adidas pomaga sportowcom w osiąganiu coraz to lepszych wyników i w nieustannym pobijaniu własnych i światowych rekordów. A ponieważ nikt nie stanie się sportowcem ot tak z dnia na dzień, ale tylko dzięki długotrwałemu treningowi, i to najlelpiej od małego, Adidas myśli też o dzieciach, dla których produkuje ubrania, obuwie (buty do piłki nożnej) itd. W naszej ofercie z tej właśnie kolekcji znajdą Państwo ubrania funkcyjne i obuwie:

Adidas Running 

Odpowiednie buty do biegania powinny być lekkie, to samo dotyczy też ubrań do biegania, tzn. powinny być czym jak najlżejsze, ponieważ każdy zbędny gram jest niepotrzebnym obciążeniem dla sportowca. Firma Adidas bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, dlatego kładzie nacisk na rozwój nowych technologii. Buty i tekstyl Adidas Running zakładają ci najlepsi sportowcy podczas zawodów sportowych. Odzież do biegania Adidas wspomaga ochładzanie i wietrzenie potrzebnych części ciała. 

BIEG: Response, Supernova, AdiZERO, AdiSTAR 

 

Adidas Outdoor

To kolekcja ubrań przeznaczonych do wypraw górskich, ubrań trekkingowych i hikingowych oraz odzieży outdoorowej odpowiedniej do sportów wodnych. Odzież outdoor jest lekka, odprowadza pot w postaci pary, ochładza, chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, pomaga utrzymywać ciepło. Buty Outdoor są wytrzymałe, wodoodporne, oddychalne i mają modny fason sportowy.

OUTDOOR: Terrex, Hiking

 

Adidas Fotball

Odzież, obuwie oraz inne akcesoria do piłki nożnej (ochraniacze, rękawice, piłki itd.) wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, są funkcyjne i wytrzymałe. Znajdą tu Państwo najnowsze kolekcje, jak też modele tradycyjne. Najlepsi czescy i światowi futboliści grają w butach Adidas, dresach i ubraniach sportowych marki Adidas. Prawdziwie osiągnięcia wymagają prawdziwego obuwia i odzieży.

Odzież i obuwie do TENISA: Basic, Adipure

Kolekcja Performance oferuje wiele innych produktów - np. torby sportowe, torebki lub portfele Performance 

Adidas dzisiaj

Na dziś dzień Adidas ma w swojej ofercie ponad 47 000 produktów. Jest drugim największym producentem towaru sportowego na świecie, swoje produkty nieustannie udoskonala.

Polecamy do przeczytania

Kontakt

A1SPORT
Wolności 7
43-440
Goleszów

telefon:
mobil: +420 725 698 888
email: sklep@a1sport.pl