GAMISPORT: sport zľava zniżki % Reebok

Technologie adidas

Navigation

Footwear System podeszwy środkowej
Structure Heel
Full Length Fore Foot
TORSION® SYSTEM TRAXION®
adiPRENE® adiPRENE®+
ClimaCool® ClimaWarm®
ClimaProof® Ground Control System™ Road
Ground Control System™ Terrain GeoFit™
HUG Systems™ ForMotion™
JetConcept SWIMWEAR CUTS
ADITECH ADIRING
MAJTKI 5 cm V-BACK
ACTIVE STRUGGLE ACTIVE TEARDROP
CATSUIT LADY ACTIVE
MAJTKI15 cmBOKSERKI 26 cm
U-BACK CROSSBACK
WIRE BIKINI TANKINI
TRIANGLE BIKINI BOKSERKI

Footwear

Ludzka noga jest wyjątkowa i wysoce funkcjonalna. To, że rozumiemy, jak pracuje i jak się zachowuje podczas poszczególnych faz ruchu, pomaga nam podczas rozwoju obuwia. Naszym głównym celem jest zaprojektowanie butów, które współpracują ze stopą, nigdy naodwrót. Naszym głównym celem jest pomoc sportowcom w osiągnięciu lepszych wyników.

System podeszwy środkowej

System podeszwy środkowej z wprasowanymi elementami amortyzującymi prowadzi i kieruje stopę. Od swego wprowadzenia na rynek w roku 2002 a3® rozwinął się, dziś jest lżejszy, lepiej reaguje, jest efektywniejszy w tłumieniu uderzeń w czubku buta i w kontroli nacisku stopy.

Structure

Podeszwa środkowa Structure zapewnia taką samą amortyzację, jak inne podeszwy środkowe, daje jednak dużą poprawę w innych kluczowych miejsach:

Na wyniki, czy komfortowe właściwości elementów struktury, nie ma wpływu ani ciepło, ani zimno.

Właściwości dokładnego prasowania polimerów progresywnych zapewniają wysoką jakość i konsystencję.

Heel

Elementy znajdują się w dolnej Transition Plate i pozwalają na współpracę wszystkich poszczególnych elementów kierujących energią.

Full Length

Technologia Full-length a3® dostępna jest na rynku od 2003 roku. Daje sportowcom maksymalną amortyzację, prowadzenie i kierowanie w jakimkolwiek dynamicznym sporcie.

Fore Foot

Każdy jeden element podeszwy środkowej a3® może być z innego materiału, posiadać inną geometrię czy twardość dla osiągnięcia konkretnej miary amortyzacji, kierowania i prowadzenia w zależności od rodzaju sportu.

TORSION® SYSTEM

Lżejsze podbicie pozwala przedniej i tylnej części stopy na poruszanie się niezależnie dzięki lepszemu dostosowaniu powierzchni i stabilności. Lata rozwoju udoskonaleń dały wersje TORSION® System, które są specyficzne jak dla trudnych ruchowo, tak dla mniej zaawansowanych ruchowo sportów. Systemy te, specyficzne w zależności od rodzaju sportu, wspomagają środkową część stopy i służą jak platformy dla poszerzenia kontroli.

TRAXION®

Design płytki podeszwy daje maksymalne przyleganie we wszystkich kierunkach  na każdej miękkiej nawierzchni bez zbędnych punktów ucisku na nodze. Design podeszwy TRAXION® był pierwotnie rozwinięty do piłki nożnej, gdzie stożkowaty kształt zapewnia doskonałą przyczepność do ziemi bez typowych korków. Przestrzenny wąski profil TRAXION® zapewnia przyczepność bez poślizgu, co czyni go idealnym do jakichkolwiek sportów outdoorowych, które wymagają maksymalnej przyczepności podeszwy.

adiPRENE®

Bardzo odporny na wstrząsy materiał używany do amortyzacji i ochrony pięty podczas uderzenia. Adidas udoskonalał właściwości amortyzujące i żywotność adiPRENE® przez przeszło 10 lat, żeby mógł zapewnić pięcie doskonały materiał odporny na wstrząsy. Wkładka adiPRENE® zapewnia długotrwałą amortyzację i komfort.

adiPRENE®+

Bardzo giętki materiał, używany do amortyzacji przedniej części stopy, zapewniający reagujące, dynamiczne odbicie czubka stopy. adiPRENE®+ to lekki, tłumiący uderzenia materiał z doskonałą elastycznością, używany w przedniej części obuwia adidas dla amortyzaji uderzeń i dla dynamicznego, reagującego uczucia. adiPRENE®+ może być użyty jako podeszwa środkowa, czy jako osobna przednia część buta.

ClimaCool®

Daje świeżość, wygodę i maksymalną wydajność nawet w najcieplejszych warunkach klimatycznych przy pomocy aktywnie cyrkulującej energii, która odprowadza ciepło i pot od ciała na zewnątrz. Świeży komfort w najcieplejszym klimacie. ClimaCool® aktywnie odprowadza ciepło i pot od ciała za przy pomocy materiałów, które pochłaniają ciepło i wilgoć, kanalików wietrzących i trójwymiarowych tkanin, które umożliwiają cyrkulację powietrza blisko przy ciele.

ClimaWarm®

Odciążone, przepuszczające powietrze izolujące tkaniny utrzymują nogę w cieple i komforcie podczas zimna. Dostarczenie ciepła do stóp oznacza, że możesz swoją energię wykorzystać do lepszych rzeczy.

ClimaProof®

Przepuszczająca powietrze, ale mocno wiatroodporna i wodoodporna konstrukcja, używana do obuwia do zimnych warunków klimatycznych, albo na powierzchni buta, utrzymuje stopę suchą. ClimaProof® to system ochrony przed pogodą, tworzony przez przepuszczający powietrze materiał wierzchni odporny na deszcz i wiatr, wywietrzniki albo podszewkę odprowadzające wilgoć i chroniące przed gromadzeniem wilgoci wewnątrz buta.

 

adidas rozwinął aktywną, funkcjonalną podeszwę środkową, która wykorzystuje kontrolowane, ruchome części, dzięki którym obuwie dokładnie reaguje na kontakt z jakąkolwiek powierzchnią. Elementy wewnętrzne, specyficzne dla sportu, używane są do tworzenia off-roadu, albo w wersjach dla kontroli ruchów.

Ground Control System™ Road

Ground Control System™ - Road Adaptacja buta na powierzchni, absorpcja energii i wyraźne obniżenie ilości pronacji stopy. Dwie zakrzywione ruchome deseczki natychmiast amortyzują uderzenie pięty z jakiegokolwiek kąta (z góry). Swobodnie poruszająca się deseczka w pięcie, Ground Control System™ dla kontroli ruchów buta kluczowa jest dla jego funkcji.

Ground Control System™ Terrain

Ground Control System™ - Terrain Ground Control System™ umożliwia sportowcom większą zwinność na ekstremalnych terenach, dlatego że ruchoma deseczka w środku i podeszwa środkowa zapewniają efekt regulujący powierzchnię. Deseczka wierzchnia systemu wspomaga stopę, ta tylna i podeszwa środkowa pięty są ruchome w jakimkolwiek kierunku dla przystosowania się do różnych powierchni. System umożliwia sportowcom agresywny i pewny atak na drodze.

GeoFit™

Anatomicznie kształtowane wzmocnienie, które naśladuje kształt stopy, rozmieszcza równomiernie ciśnienie dla optymalnego przystosowania, zwiększa wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

HUG Systems™

Przez ustawienie rączki but blokowany jest w takim miejscu, żeby najlepiej leżał, dawał największą wygodę i pozwalał na największe osiągnięcia. Szybkie staje się szybszym, zwinne zwinniejszym. Dokładność jest najdokładniejsza. Stabilność mocna jak skała. A komfort jest absolutnie luksusowy.

ForMotion™

Radykalne nowe kroje i trójwymiarowa technologia tworzą kształtowane ubrania, które dobrze leżą, optymalizują wygodę i wspomagają swobodę ruchów sportowca.

Sport nie jest dwuwymiarowy. Tak więc nawet odzież nie powinna być. Radykalne nowe kroje i trójwymiarowa technologia ForMotion™ tworzą kształtowane ubrania, które naśladują linie ciała, a tym samym ruchy podczas sportu, lepiej leżą, dają większy komfort i większą swobodę ruchów.

JetConcept

Żebrowane elementy odprowadzają wodę płynnie przez plecy pływaka, obniżają opór aerodynamiczny i turbulencje. Wynikiem jest aż 3% wzrost osiągnięć pływaka.

SWIMWEAR CUTS

Materiał Lycra® Power zwiększa dokładność i skuteczność prędkości pływaków, ogranicza również drgania mięśni, które są główną przyczyną zmęczenia. Tkanina zapewnia również większą wygodę i dostosowanie do figury.
Teflon® jest specjalną modyfikacją tkaniny, która wspomaga wydajność pływaków. Absorbuje mniej wody, szybciej schnie i umożliwia szybsze poruszanie się w wodzie.
Na dłuższe trasy. Ta tkanina Lycra® jest optymanie wygodna i dostosowuje się do ciała, co więcej, daję większą ochronę przed chlorem.
Doskonale przylega jak mokra, tak sucha, trwale zachowuje kształt, wygodna, odporna na chlor i pleśni.

ADITECH

Przeznaczone dla pań-sportowców.
Średnie wycięcia przy udach.

ADIRING

Średnie wycięcia przy udach.
Przeznaczone dla pań-sportowców.

KALHOTKY 5 cm

Długośc boków 5 cm.
Krój sportowy.

V-BACK

Funkcjonalne ramiączka w kształcie litery V.
Szeroko odkryte plecy.
Średnie wycięcia przy udach.

ACTIVE STRUGGLE

Średnie wycięcia przy udach.

ACTIVE TEARDROP

Młoda świeża linia.
Szeroko odkryte plecy.
Średnie wycięcia przy udach.

CATSUIT

Zamknięte plecy.
Biustonosz wewnątrz dla lepszego wsparcia.
Niskie nogawki.

LADY ACTIVE

Elastyczny biustonosz wewnątrz dla wsparcia.
Idealne dla najlepszych pływaczek.
Niskie wycięcia przy udach.

 

MAJTKI 15 cm

Długość boków 15 cm.
Dla najlepszych pływaczek.

BOKSERKI 26 cm

Długość boków 26 cm.
Do wszystkich sportów wodnych.

U-BACK

Wolna tylna część do opalania.
Wysokie wycięcia przy udach.

CROSSBACK

Skrzyżowanie dla optymalnego wsparcia.
Wysokie wycięcia przy udach.

WIRE BIKINI

Regulowane ramiączka.

TANKINI

Ukryte wzmocnienie.

TRIANGLE BIKINI

Regulowana góra bikini i dolna część.

BOKSERKI

Wewnątrz majtki z siatki.


Polecamy do przeczytania

Kontakt

A1SPORT
Wolności 7
43-440
Goleszów

telefon:
mobil: +420 725 698 888
email: sklep@a1sport.pl